Pazartesi-Cumartesi09:00 - 18:00
Adres:Yavuz Selim mah. Atatürk bulvarı No:209 Merkez/Adıyaman

Mayer Klinik
HAKKIMIZDA

Adıyaman Özel Mayer Diş Kliniği 2020 yılından beri hizmet vermektedir. Kendisini özel geliştirdiği tedavi yöntemi olan All On  X konsepti implantlar ile tanıtan klinik şu ana kadar bir çok farklı gülüş tasarımları elde etmeyi başarmıştır. Büyük bir iş disiplini ve hassasiyet ile hasta kabul eden kliniğimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Temel prensip olarak kabul ettiğimz kalite ve disiplin her zaman yolumuzu aydınlatmıştır. Bu disiplin ve kaliteden asla taviz verilmemiş ve şeffaflık her zaman rehberimiz olmuştur. Unutmayalım ki şeffaf olmayan işler kuşku bırakır. Tüm işlerimizde kuşku bırakmadan ilerlemekteyiz.

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2020/01/post-10-1280x854.jpg
İmplant Cerrahisi
Diş eksikliklerinizi gidererek dişleirnize eski estetik görünümünü ve fonksiyonunu kazandırıyoruz.
All On-X
İmplant Üstü Hibrit Protez En Hızlı ve sağlıklı kendi geliştirdiğimiz tedavi yöntemidir.
Şeffaf Plak
Şeffaf plak (Telsiz Ortodonti) yöntemiyle kusursuz gülümsemelere sahip olun.
Zirkonyum Kaplama
Estetik ve beyaz dişlere sahip olmanız için dişlerinizi zirkonyum diş kaplama ile restore ediyoruz.
Porselen Kaplama
Aşırı madde kaybına uğramış dişlerinizi koruyup, ömrünü uzatıyoruz.
Estetik Gülüş Tasarımı
Profesyonel işlemlerle dişlerinizi doğal ve güzel bir görünüme kavuşturuyoruz.
Laminate Vener
Estetik probleme sahip dişlerinizi porselen yöntemi ile kaplıyoruz.
Restoratif İşlemler
Zarar görmüş dişlerizi ve dokularınızı eskisinden sağlıklı hale getiriyoruz.

Diş Hekimliği Hizmetimiz
Sayılarla

Adıyaman Mayer Klinik olarak siz değerli hastalarımıza her zaman en kaliteli ve profesyonel hizmeti vermeye çalışıyoruz verdiğimiz hizmeti her zaman olumlu değerlendirip bizlere memnuniyetlerinizi ilettiğiniz için teşekkürler.

012345678900123456789001234567890%
Hasta Memnuniyeti
012345678900123456789001234567890%
Müdahale Başarısı
012345678900123456789001234567890%
Personel Memnuniyeti
012345678900123456789001234567890%
Seyahat Memnuniyeti

Mayer Klinik her şeyden önce sizlere sağlıklı ve güzel gülüşlerler yaratmak için kuruldu

Adıyaman Mayer Diş Kliniği Kurulduğu 2020 yılından beri tedavilerin de sağlıklı ve güzel gülümsemeleri yaratmaktadır. Hastalarına olan ilgi ve alakalarıyla her zaman olumlu geri dönüş almaktadır.

Kliniğimiz şuanda Dr. Mahir Taştanın  All On X hibrit protez alanında geliştirdiği yöntemlerle çevre illerden hastalarını kabul etmesinin yanı sıra,

Başarılı tedavililerinin Yurt dışı bağlantılarını güçlendirmesi ile Adıyaman’da Diş Turizmi alanında öncülük etmektedir. Hastalarını sadece klinikte değil Seyahat, konaklama ve gezi alanında da memnun etmeyi başararak büyük takdir toplamaktadır.

Profesyonel
Diş Hekimleri

Mayer Diş Kliniği, Adıyaman’ın kalbinde, tüm hastaları için mükemmel diş tedavisi sağlayan köklü bir diş kliniğidir. Önceliğimiz, kendinizi güvenli ve sıcak bir ortamda rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlamaktadır.

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/Mayer-Klinik2.webp

.Dr. Mahir TAŞTAN

Meslek hayatı boyunca birçok farklı vakalar üzerinde çalışmış Dr. Mahir Taştan şu an özellikle All On X hibrit protez alanında kendi geliştirdiği yöntemler ile hastalarına hem zaman hem de konfor açısından çeşitli alternatifler sunmaktadır.

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/Mayer-Klinik2.webp

.Dr. Yılmaz TAŞTAN

Kanal tedavisi ve Dolgu işlemlerinden kendisini kanıtlayan Dr. Yılmaz Taştan bu alanda ki başarılarıyla tüm hastalarımızın memnuniyetini kazanmıştır şuanda kliniğimiz de Kanal tedavisi ve Dolgu işlemlerinden sorumlu hekim olarak görev yapmaktadır.

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/Mayer-Klinik2.webp

.Dr. Dilay İNCİ

Estetik gülüş tasarımı, İmplant üstü porselen kaplama ve Laminate veneer kaplama gibi önemli  tedavi alanlarında  kendisini geliştiren Dr. Dilay İnci çeşitli kurslara katılıp bir çok sertifika alarak bu alanda ki hizmetlerinden takdir toplamaktadır.

Hastalarımız için
Sağlıklı ve Beyaz gülüşler

Elif Ilgıt

Diş Teli

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/e.png

Doktor Mahir Taştan’ın hastasıyım , dişlerime yapılan tel tedavisinden çok memnunum . Diğer kliniklere kıyasla daha hızlı ve özenli ilerliyor süreç . Randevularımı oluşturuyor ; öncesinde ve sonrasında çok kibar bir şekilde iletişime geçerek beni bilgilendiriyorlar . Ayrıca yine diğer kliniklere kıyasla makul fiyatlar veriliyor. Bu nedenle şimdiye kadar yapılan özenli tedavi için teşekkür ediyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Hüseyin Atabak

Diş Tedavisi

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/H.png

İstanbul’dan Tedavim için Mayer Diş Kliniğini tercih ettim implant ve zirkonyum kaplama yaptırdım çok memnun kaldım Gönül rahatlığıyla MAYER DİŞ KLİNİĞİ tercih edebilirsiniz ve güler yüzlü hizmetiniz içinde çok teşekür ederim 🙂

Şükrü Orhan

İmplant ve Kanal Tedavisi

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/unnamed.png

Yıllardır olmayan üç dişim için Mayer Diş Kliniğini tercih ettim. İmplant ve kanal tedavisi yaptırdım. Çok memnun kaldım. Ayrıca Babam tüm çenesi için implant yaptırdı.Uzman ekibi ve güler yüzlü kadrosuyla Mayer Diş Kliniğini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Güzel gülüşleri bize kazandıran Mayer Diş Kliniğine çok teşekkür ediyorum.

Ümit Aslan

Kanal tedavisi

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/unnamed-1-1.png

Dayanılmaz hale gelen diş ağrımdan dolayı MAYER Diş polikliniğine başvurdum yapılan kanal tedavisi sonucu hiçbir ağrım kalmadı çok güzel bi şekilde karşılandım tüm çalişanlarına teşekkür ederim

Buse Kansu

Diş Tedavisi

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/b.png

Adıyaman standartlarında bulabileceğiniz en iyi diş kliniği olduğunu söyleyebilirim.Hekimler çok bilgili ve samimi. Hastalarla çok ilgili ve güler yüzlüler. Birkaç sene içinde çok daha iyi yerlere geleceğinden eminim. Hizmetleri için şimdiden teşekkürler. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz 🙂

Helin Tura

Post Tedavisi

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/H.png

Uzun süredir olmayan ön dişime post tedavisi yaptırdım. Yanındaki kırık dişime de dolgu yaptırdım. Ön iki dişin estetik sağlanması çok zor olsa da kısa sürede Özel Mayer Klinikte çok güzel ve farkı asla anlaşılmayan post tedavisi ile süper bir estetik sağladılar. Hangisi gerçek dişim asla ayırt edilmiyor . Aynı zamanda güler yüzlü personelleri ve hekimleri tedavi sürecinde çok ilgilendiler . Tavsiye ederim :)) çok memnun kaldım

Telefon Numarası

0531 335 26 40

Telefon Numarası

0 543 837 28 07

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2023/06/mayerklinik.png

Adıyaman Mayer Klinik Ağız ve Diş sağlığı için ihtiyacınız olan en iyi tedaviyi almanızı sağlayan profesyonel ve samimi diş hekimlerinden oluşmaktadır.

Mayer Klinik Hakkında
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizleri Takip Edin

Copyright 2022 by ertdijital. All rights reserved.

Copyright 2022 by ertdijital. All rights reserved.