Pazartesi-Cumartesi09:00 - 18:00
Adres:Yavuz Selim mah. Atatürk bulvarı No:209 Merkez/Adıyaman

Adıyaman Mayer Diş Kliniği
Seyahat Açıklaması

Mayer Diş Kliniği ayrıcalığıyla  profesyonel diş hekimlerimizden hizmet alarak sağlıklı dişlere ulaşabilmeniz için sadece tedavi kısmında mutlu etmekle kalmıyor dünyada hangi ülkede olursanız olun seyahat, konaklama ve gezi gibi tüm aşamalarda sizlere en donanımlı hizmeti veriyoruz.

Harika Sonuçlar

Hasta Memnuniyeti
Başarılı Tedaviler
Seyahat Memmnuniyeti

1. Adım

Diş Hekimlerimizden Ücretsiz Danışmanlık

Web sitemizde bulunan iletişim sayfasını kullanarak bize diş sorunlarınız hakkında detaylı bilgileri gönderebilirsiniz. Diş hekimlerimizden biri talebinizi inceleyecek ve gerekli müdahaleler hakkında sizlere öneride bulunup sonrasın da tedavinin tahmini maliyeti hakkında sizi bilgilendirecek. Nihai tedavi planı ise ancak diş kliniğimizde kontrollerden sonra yapılacaktır.

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2020/01/post-14-768x512.jpg

2. Adım

Elektronik Planlama

Diş ihtiyaçlarınız ile ilgili ücretsiz danışmanlığın ardından, kullanabileceğiniz diğer hizmetleri (konaklama , gezi turları planlama ve diğer aktiviteler vb.) belirleriz. Kesinleştikten sonra, üzerinde anlaştığımız hizmetlerin ayrıntılı bir listesini içeren bir elektronik sözleşme göndereceğiz. Bu gerekli bir adım değildir, ancak sizlerin gönül rahatlığı için kullanılabilir.

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2020/01/post-08-768x512.jpg

3. Adım

Mayer Kliniğe Varış

Çoğu Hastamız Adıyaman’a çevre illerinde ki Havaalanı ile gelmektedir. Personelimiz sizi bulunduğunuz havaalanından konaklayacağınız otele transfer etmek için bekliyor olacak. İlk gününüzde, tedaviye başlamadan önce bir diş hekimi ile kliniğimizde son kontrolleri yapacaksınız. Diş Hekimlerimiz Uygun tedaviye karar verdikten sonra, bir randevu programı oluşturacağız. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda boş zamanınızı nasıl dolduracağınız konusunda sizlere gezi planlaması yapılacak.

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/1578366042-1.webp

4. Adım

Seyahat Planlaması

İsterseniz bir rehber size Adıyaman’ın turistik yerlerini ücretsiz olarak gezdirecektir. İstediğiniz doğrultusunda Ek bir ücret karşılığında Güneydoğu Anadolu Bölgesi (Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa vb.) için turlar düzenlenecektir. . Sunacağımız tipik gezi listelerinden herhangi biri içinden seçim yapabilirsiniz. Bazı diş tedavileri için randevular arasında oluşacak boş zamanlarınızı size özel hazırlanmış gezi planları ile güzelleştireceğiz.

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/mayer-klinik-cendere-koprusu.webp

5. Adım

Tedavinin Sonuçlandırılması

Diş hekimlerimiz kaliteli hizmet için gerekli gördükleri takdirde bir iki gün daha kalmanızı isteyebilirler böyle birşey gerektiği durumda sizi öncesinden bilgilendireceğiz. Ek kontrollere gerek olmaması durumun da, sizleri havaalanına transfer edeceğiz veya dilerseniz Adıyaman’ı ve Güneydoğu Anadolu bölgesini gezmeye devam etmek için vaktinizi değerlendirebileceksiniz. 

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2020/01/post-13-768x512.jpg
[bold_timeline_item_button title=”Expand” style=”” shape=”” color=”” size=”inline” url=”#” el_class=”bold_timeline_group_button”]

Konaklamanızın Keyfini Çıkarın,
Adıyamanı Deneyimleyin

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/m7-640x640.webp

Nerede Kalınır

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/M1-640x640.webp

Gezilecek Yerler

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/m4-640x640.webp

Meşhur Yemekleri

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2022/06/m6-2-640x640.webp

Adıyamanı Gez

Diş Tatilinizi Planlayın

https://www.mayerklinik.com/wp-content/uploads/2023/06/mayerklinik.png

Adıyaman Mayer Klinik Ağız ve Diş sağlığı için ihtiyacınız olan en iyi tedaviyi almanızı sağlayan profesyonel ve samimi diş hekimlerinden oluşmaktadır.

Mayer Klinik Hakkında
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizleri Takip Edin

Copyright 2022 by ertdijital. All rights reserved.

Copyright 2022 by ertdijital. All rights reserved.